Ocaliptus Su – Göktürk Kemerburgaz Bayii

Uzun araştırmalara dayanarak kurulan Ocaliptus Doğal Kaynak Suyu üretim tesisi 2013 yılında hizmete girmiştir. Yerleşim yerlerinden, çevresel ve insani faktörlerden tamamen uzakta Beyciler Köyü’ nde bulunan yaklaşık 8000m2 alanda kurulu, ISO ve OHSAS uluslararası standartlarında faaliyet gösteren tesisimiz yüksek kalite, hijyen ve müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir.

Ocaliptus Doğal Kaynak Suyu;  %100 doğal alkali ve antioksidan yüksek mineral ve ideal pH 7,29 değerlerine sahip kaynak suyudur.

Ürünlerimiz; Türkiye’de sadece bulunduğu havzanın, jeolojik yapısı bakımdan minaralce zengin,sağlıklı, alkali ve antioksidan özellikler içermekte ve kaynağından el değmeden, kapalı devre tam otomatik sistemlerle hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır.

ilk olarak 19 Litre Polikarbon damacana da satışa sunulan Ocaliptus, 5 ve 15 Litre cam damacana ürün gamı ile yatırımlarına devam etmiş ve satışa sunmuştur.

Başlangıç olarak yakın yerleşim yerleri daha sonra yakın şehirleri hedefleyen firmamız dağıtım ve organizasyonunu tamamlayarak ilk olarak tüm Trakya ve Marmara Bölgesi genelinde hizmet vermeyi hedeflemiştir. Yüksek kaliteli Ocaliptus Doğal Kaynak Suyu’nun tüm Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’ya satış ve pazarlanması ise ana hedefimizdir.

Ocaliptus Doğal Kaynak Suyu, kaynağından itibaren tam otomatik makinalarda, el değmeden hazırlanmakta olup, siz müşterilerimize ulaşana kadar tüm süreçlerde yüksek kalite ve hijyen sağlanmaktadır. Güvenle tüketebilirsiniz.

Saygılarımızla.

Ocaliptus Doğal Kaynak Suyu